Energooszczędne ogrzewanie przemysłowe, Ogrzewanie hal przemysłowych, Ogrzewanie hali produkcyjnych, ogrzewanie kościołów i szklarni
Energooszczędne ogrzewanie przemysłowe, Ogrzewanie hal przemysłowych, Ogrzewanie hali produkcyjnych, ogrzewanie kościołów i szklarni

MENU PRODUKTU

PRODUKTY

Gazowe moduły grzewcze RHCNagrzewnice gazowe RHC rozszerzają zakres rozwiązań grzewczych marki Reznor. Są one zaprojektowane do montażu w centrali wentylacyjnej (AHU) w celu stworzenia sekcji gazowego wymiennika ciepła lub do montażu bezpośrednio w kanale wentylacyjnym.

Nadają się również do zastąpienia nagrzewnic parowych i wodnych w istniejących jednostkach i systemach wentylacyjnych, umożliwiając przejście z centralnej kotłowni do zdecentralizowanych systemów opalanych gazem.

Typoszereg:

  • RHC 4000 - zakres mocy w przedziale od 18 do 200 kW.

  • RHC 8000 - Mając do dyspozycji 15 wielkości nagrzewnic (o mocach od 30 do 300 kW) oraz możliwość montowania ich w zestawy (do trzech szeregowo i do dwóch równolegle) możliwe jest osiągnięcie mocy cieplnej do 1 200 kW. Oba typy urządzeń przystosowane są zarówno do aplikacji wewnętrznych (modele DJL) jak i zewnętrznych (modele RJL).

  • RHCE 8000 - Najnowszym produktem w tej grupie są wysokosprawne nagrzewnice kondensacyjne RHCE, o mocach użytecznych.56, 82 i 106 kW.


Korzyści:

  • Elastyczność stosowania: Większość jednostek może być montowana zarówno przy pionowych jak i poziomych przepływach powietrza. Duży wybór opcji sterowania: - praca jednostopniowa, dwustopniowa lub modulowana.

  • Dłuższa żywotność: rury wymiennika ciepła są zaprasowywane w kolektorze, co eliminuje konieczność spawania. Ponadto wymienniki są dostępne z rurami ze stali nierdzewnej lub aluminizowanej.

  • Optymalny wybór: różne długości rur dostępne zarówno w jednostkach RHC 4000 i RHC 8000 zapewniają projektantom szerokie możliwości dopasowania wielkości nagrzewnicy do gabarytów centrali wentylacyjnej.Galeria produktów

Dokumenty do pobrania:


Polityka prywatności / regulamin www.boren.pl